Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2022 15:01
Xbox i Wiedźmin kontroler
2617V

Xbox x Wiedźmin. Piękny kontroler chwalony przez Douga Cockle'a

Twórca niestandardowych kontrolerów ponownie nie zawodzi. POPeART opracował projekt kontrolera do Xboksów Series X|S, Xboksa One oraz PC, który otrzymał motyw z Wiedźmina. Koncepcja została bardzo ciepło przyjęta przez wielu graczy.

POPeART to twórca, którego możecie kojarzyć z między innymi ładnych padów opracowanych dla Bethesdy lub ciekawego wydania Xboksa Series X nawiązującego do Starfielda.

Teraz grafik opracował kontrolery do Xboksa Series X|S, Xboksa One i PC, które nawiązują do drugiego sezonu „Wiedźmina” od Netflix. Na początku autor przedstawił czarny pad, który posiada na przednim panelu znany motyw, a następnie dorzucił jeszcze dwie propozycje.

„Obiecałem mojemu dobremu przyjacielowi @NJPhist #TheWitcher #xbox fan art za jego sukces w działaniu jako #wiedźmin w #TheWitcher2 jestem tak dumny z ciebie kolego. Idźcie i obserwujcie tego super niesamowitego faceta”.

Na projekt zareagował nawet Doug Cockle, czyli aktor głosowy, którego na pewno kojarzycie z pracy przy uniwersum Andrzeja Sapkowskiego – to właśnie on wciela się w Geralta w angielskiej wersji językowej.

"@witchernetflix projekt medalionu… super!!!!"

Niestety, raczej nie możemy liczyć, że taki pad trafi do sprzedaży. POPeART oferuje graczom niektóre ze swoich projektów, ale w tym wypadku twórca musiałby pewnie otrzymać zgodę od platformy Netflix, a tutaj może pojawić się problem.

Wiedźmin x Netflix - pad - 1

Wiedźmin x Netflix - pad - 2

Wiedźmin x Netflix - pad - 3

Tagi: Netflix pad Wiedźmin Xbox