Knights of Ren: A Star Wars Story na zwiastunie. Wyciek Disneya czy fałszywka od fanów?

Filmy/seriale
1194V
Knights of Ren: A Star Wars Story na zwiastunie. Wyciek Disneya czy fałszywka od fanów?
Bartosz Dawidowski | 14.01.2022, 14:45

W Sieci pojawił się materiał wideo, który ma przedstawiać zwiastun niezapowiedzianego serialu "Knights of Ren". Pojawiają się jednak wątpliwości o prawdziwość tego nagrania.

Możliwe, że niedługo otrzymamy serial poświęcony grupie wojowników, zwanych zakonem Rycerzy Ren. Organizacja, która zadebiutowała w VII części "Gwiezdnych Wojen" pojawia się na tajemniczym teaserze nieujawnione przez Disneya serialu. Obraz ma nosić tytuł "Knights of Ren: A Star Wars Story"

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani "Gwiezdnych wojen" zastanawiają się czy opublikowany filmik, nagrany z zewnętrznej kamery, z "ręki", jest prawdziwy. Wysoka jakość wykonania podpowiada, że tak, ale z drugiej strony pojawiła się obserwacja, że w serialu cytowane są słowa z kodeksu Sithów ("nienawiść prowadzi do potęgi"). Problem polega na tym, że Rycerze Ren nie należeli do tej grupy. Drugi element, który może dziwić to pojawiająca się w nagraniu data z 2021 rokiem. Być może oglądamy tutaj prototypową, wewnętrzną prezentację, która została stworzona na potrzeby demonstracyjne.

Miejmy nadzieję, że niedługo poznamy konkretne informacje na temat rzeczonego serialu. Jedno jest pewne - jeśli zwiastun "Knights of Ren" jest prawdziwy, to produkcję obejrzymy na platformie VOD Disney+. Do jej premiery ma dojść w Polsce w połowie 2022 r.

Źródło: https://winteriscoming.net/2022/01/13/star-wars-trailer-knights-of-ren-tv-show-real/ https://naekranie.pl/aktualnosci/rycerze-ren-gwiezdne-wojny-wyciek-star-wars-1642143121

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper