The Settlers powracają! Znamy datę premiery rebootu serii

News
1803V
The Settlers powracają! Znamy datę premiery rebootu serii
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 17:10

Siadajcie wygodnie i zapinajcie strategiczne pasy. Ubisoft właśnie potwierdził The Settlers, czyli zupełnie nową odsłonę serii, którą jeszcze w styczniu wypróbują najwięksi fani IP. Poznajcie szczegóły i zobaczcie rozbudowany zwiastun.

The Settlers (2022) to zdaniem wydawcy „strategia czasu rzeczywistego z nowymi funkcjami i oszałamiającą grafiką”. Za tytuł odpowiada studio Ubisoft Dusseldorf i produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych 17 marca.

Na pewno warto wytłumaczyć, że Ubisoft Dusseldorf to tak naprawdę Blue Byte, czyli studio, które w 1993 roku stworzyło tę cenioną serię. Teraz gracze otrzymają możliwość zapoznania się z pełnym rebootem, w którym ponownie będziemy odkrywać nowe ziemie, zbierać surowce i budować miasta.

Już w dniach 20-24 stycznia odbędzie się beta The Settlers gracze mogą wziąć udział w zabawie zapisując się na stronie Ubisoftu. Testy zostaną przeprowadzone przez Ubisoft Connect i Epic Games Store.

Deweloperzy potwierdzili, że w The Settlers pojawią się trzy grywalne frakcje (Elari, Maru i Jorn), a studio podczas projektowania gry wykorzystało autorski silnik Snowdrop.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych