Dying Light 2 z pokazem rozgrywki z PS4 i XOne. Techland dzisiaj pokaże nowy gameplay i kooperację

News
1232V
Dying Light 2 z pokazem rozgrywki z PS4 i XOne. Techland dzisiaj pokaże nowy gameplay i kooperację
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 18:49

Techland zaprasza graczy na ostatni odcinek Dying 2 Know. Studio z Wrocławia przygotowało na koniec kampanii promocyjnej sporą ciekawostkę, ponieważ gracze mogą liczyć na prezentację działania gry na konsolach poprzedniej generacji.

Techland podgrzewa atmosferę przed wieczornym Dying 2 Know. O godzinie 21:00 odbędzie się ostatni odcinek serii materiałów, podczas którego otrzymamy wgląd w jakość Dying Light 2 na poprzednią generację. Twórcy chcą zaprezentować „porównanie działania gry na konsolach obecnej i poprzedniej generacji”.

Będzie to bardzo ważny moment dla polskiej przygody, ponieważ jak wiadomo nie wszystkie pozycje debiutujące na dwóch generacjach oferują oczekiwany poziom na starszych platformach. Roger miał już okazję zagrać w Dying Light 2 na PS4 i swoje wstępne wrażenia dotyczące tej wersji możecie przeczytać TUTAJ.

Na dzisiejszym odcinku Dying 2 Know otrzymamy również prezentację trybu kooperacji oraz zerkniemy na zupełnie nowy gameplay z Dying Light 2. Będzie to bez wątpienia ważne wydarzenie, które pozwoli nam zobaczyć, jak pozycja rodzimego studia wygląda i działa na PlayStation 4 i Xboksie One.

Dying Light 2 zadebiutuje na rynku 4 lutego i najwidoczniej tym razem nie musimy się obawiać opóźnienia premiery.

Źródło: Informacja prasowa: Techland

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych