Samsung The Freestyle już wkrótce w Polsce. Widzowie skorzystają z mobilnego projektora

News
893V
Samsung The Freestyle już wkrótce w Polsce. Widzowie skorzystają z mobilnego projektora
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 20:50

Samsung Polska potwierdził ciekawą wiadomość. Już wkrótce zainteresowani entuzjaści nowych technologii będą mogli w naszym kraju nabyć Samsung The Freestyle. Jest to mobilny projektor, który ma zapewnić świetną zabawę w różnych miejscach.

Samsung na CES 2022 zaprezentował The Freestyle, czyli mobilny i lekki projektor oferujący maksymalny obraz o przekątnej 100 cali. Ze względu na swoją budowę oraz możliwości – sprzęt ma oferować doskonałą zabawę w zróżnicowanych miejscach, ponieważ bez problemu wyświetlimy przykładowo filmy na „praktycznie każdej powierzchni”.

Firma potwierdza również, że wykorzystała szereg funkcji i technologii, takich jak Autokorekta Efektu Trapezu, Automatyczne Wyostrzenie (dopasowanie obrazu do koloru i rodzaju powierzchni), a także Automatyczne Poziomowanie – wszystkie te elementy mają poprawić wrażenia i zapewnić Automatyczne Dostosowanie Obrazu. Urządzenie jest lekkie (830 g), więc bez przeszkód możemy go wziąć w podróż, a obrotowa podstawa umożliwia rotację do 180°.

Na Samsung The Freestyle włączymy ulubione treści za pomocą połączenia z urządzeniem mobilnym lub po prostu skorzystamy z funkcji Smart TV w projektorze. Firma zdecydowała się nawet ułatwić ładowanie i do urządzenia za pomocą USB typu C podłączymy przykładowo powerbank, by oglądać treści w terenie.

Warto dodać, że sprzęt został wyposażony w głośnik 360°, który dostarcza dźwięk wokół projektora.

Jeśli jesteście zainteresowani Samsung The Freestyle – zarejestrujcie się na stronie producenta, który ma już wkrótce przedstawić wszystkie informacje na temat polskiej przedsprzedaży.

Źródło: Informacja prasowa: Samsung

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych