God of War na PC vs. PS5. Gameplay na RTX 3080, porównanie oprawy i płynność animacji

News
4282V
God of War na PC vs. PS5. Gameplay na RTX 3080, porównanie oprawy i płynność animacji
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 17:45

Kratos już wkrótce wyląduje na PC, więc to bardzo dobry moment, by spojrzeć na seriĘ materiałów prezentujących God of War na nowej platformie. Zobaczcie gameplay, porównanie oraz test płynności animacji.

Sony ma wielkie plany dotyczące rynku PC i na dobry początek 2022 roku gracze mogą zapoznać się z God of War. Już dzisiaj przedstawiliśmy nasze wrażenia z nowego wydania, ale na pewno warto również spojrzeć na kilka materiałów wideo.

God of War (2018) na PC to dopracowany port, co może sugerować, że Sony uczy się na błędach – jak wiadomo Horizon Zero Dawn było pierwszą pozycją PlayStation Studios na komputerach osobistych i gra potrzebowała kilka dużych aktualizacji, by oferować oczekiwaną jakość. Days Gone trafiło na rynek w lepszym wydaniu, ale dopiero God of War pokazuje klasę.

Trzeba mieć oczywiście świadomość, że God of War zadebiutowało już na PlayStation 4 w znakomitym wydaniu, a bezpłatna łatka dla PlayStation 5 tylko poprawiła wrażenia. W przypadku urządzeń Sony nie możemy liczyć na darmowe przejście z konsoli na PC, ale jeśli zamierzacie poznać przygodę Kratosa na komputerach osobistych, to będziecie zadowoleni.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych