Eternals już na Disney+. Film otrzymał polską lokalizację

Filmy i seriale
1346V
Eternals już na Disney+. Film otrzymał polską lokalizację
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 16:32

„Eternals” to kolejna wielka produkcja z Marvel Cinematic Universe, która trafiła na serwery Disney+. Platforma wciąż nie jest dostępna w naszym kraju, ale wielu widzów może zobaczyć historię z polską lokalizacją. Nie brakuje nawet krajów, gdzie usłyszycie dubbing.

„Eternals” to jedna z ubiegłorocznych propozycji Marvela, która nie podbiła rankingów – film według box office wygenerował 401 mln dolarów, co biorąc pod uwagę skalę rezultatów, które mogą generować opowieści z MCU, nie robi wrażenia.

Przygoda dopiero dzisiaj zadebiutowała w Disney+ i kolejny raz jesteśmy świadkami zaskakującej sytuacji, bo odcinki „Księgi Boba Fetta” trafiły na platformę bez lokalizacji, a w przypadku „Eternals” zadbano nawet o polski dubbing.

Jak jednak podaje Radosław Koch z grupy Disney+ Polska niektórzy widzowie otrzymali dostęp wyłącznie do napisów:

„**W krajach nieanglojęzycznych **(np. Niemcy, Holandia czy Włochy) produkcja jest dostępna z polskim dubbingiem i napisami.

**W krajach anglojęzycznych **(np. USA, Australia czy Wielka Brytania) jest dostępna z polskimi napisami.”

Warto zwrócić uwagę, że „Eternals” to kolejna historia, która jest dostępna w wersji Imax Enhanced, więc zainteresowani będą mogli zapoznać się z ciekawą wersją historii. Wcześniej na portalu pokazywaliśmy, jaką różnicę zapewniają opowieści przygotowane w tym specjalnym formacie.

Przeczytajcie naszą recenzję „Eternals”.

Źródło: Radosław Koch z DisneyPlusPL

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych