Twórcy Until Dawn mają pracować nad „kilkoma” ekskluzywnymi grami na PS5. Supermassive szykuje niespodzianki

Plotka
675V
Twórcy Until Dawn mają pracować nad „kilkoma” ekskluzywnymi grami na PS5. Supermassive szykuje niespodzianki
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 21:27

Supermassive Games jeszcze kilka lat temu pracowało wyłącznie dla PlayStation i choć w ostatnim czasie brytyjskie studio opracowuje także gry na Xboksy i PC, to jednak w przyszłości mamy być świadkami ciekawego ogłoszenia. Według znanego informatora, Sony ponownie nawiązało współpracę z twórcami Until Dawn.

Until Dawn to zdecydowanie największy sukces Supermassive Games, które opracowało dużą niespodziankę dla PlayStation 4. Mało kto mógł wierzyć, że ten horror zaprezentuje aż tak wysoki poziom, ale gra została dobrze przyjęta przez wielu graczy. Następnie deweloperzy zajmowali się innymi projektami na PS4 i PSVR, ale w 2019 roku zapoczątkowali serię The Dark Pictures Anthology. Od tego czasu gry deweloperów trafiają także na Xboksy oraz PC.

Roberto Serrano, włoski informator związany z między innymi działaniami PlayStation, otrzymał bardzo ciekawą wiadomość – jego zdaniem Supermassive Games ma zajmować się kilkoma produkcjami, które będą dostępne wyłącznie na PlayStation.

„Supermassive Games pracuje nad kilkoma nowymi, niezapowiedzianymi ekskluzywnymi grami PlayStation

Zdobywca nagrody BAFTA, niezależny twórca gier za innowacje w opowiadaniu historii i VR, powinien mieć co najmniej jedną z nich gotową do zaprezentowania w tym roku

#PS4 #PSVR #PS5 #PSVR2”

Według insidera przynajmniej jedną pozycję zobaczymy w 2022 roku, ale aktualnie nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów. Biorąc pod uwagę sytuację i pozytywne opinię – nie będę specjalnie zaskoczony, gdy okaże się, że Sony zamówiło Until Dawn 2 lub deweloperzy pracują nad nowym tytułem VR dla PS VR2.

Należy pamiętać, że Supermassive Games jest nadal niezależnym studiem, więc tak naprawdę każdy może wynająć deweloperów do opracowania gry.

Źródło: https://www.psu.com/news/rumor-supermassive-games-has-several-unannounced-playstation-exclusive-games-in-the-pipeline/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych