Assassin's Creed The Ezio Collection oficjalnie zmierza na Nintendo Switcha. Zwiastun potwierdza datę premiery

News
874V
Assassin's Creed The Ezio Collection oficjalnie zmierza na Nintendo Switcha. Zwiastun potwierdza datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 11.01, 18:23

Ubisoft właśnie potwierdził ostatni przeciek. Assassin's Creed The Ezio Collection zmierza na Nintendo Switcha i produkcja zadebiutuje na platformie Japończyków w przyszłym miesiącu. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły.

W ostatnich tygodniach pojawiły się przecieki dotyczące portu Assassin's Creed: The Ezio Collection na Nintendo Switcha, a właśnie otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź. Zestaw składający się z trzech przygód trafi na platformę francuskiego producenta już 17 lutego 2022 roku.

W Assassin's Creed The Ezio Collection otrzymamy Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood i Assassin's Creed Revelations. Gry otrzymały wszystkie wcześniej przygotowane, solowe rozszerzenia, a dodatkowo zapoznamy się z dwoma krótkometrażowymi filmami: Assassin's Creed Lineage i Assassin's Creed Embers.

Na pewno warto dodać, że w tym wypadku tylko Assassin's Creed II będzie dostępny na karcie – Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelations, wspomniane materiały oraz dodatkowe lokalizacje pobierzemy z eShopu.

Sprawdźcie zwiastun Assassin's Creed The Ezio Collection.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych