Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold z grą niespodzianką. Hydro Thunder dostępne za darmo

Promocje gier
2278V
Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold z grą niespodzianką. Hydro Thunder dostępne za darmo
Iza Łęcka | 11.01, 12:13

Microsoft przygotował miły upominek dla użytkowników XGP Ultimate i Xbox Live Gold – w afrykańskim sklepie można pobrać za darmo kolejną produkcję. Tym razem gracze będą mogli pościgać się motorówkami.

Amerykanie prężnie rozwijają swoje usługi, kładąc silny nacisk na promocję Xbox Game Pass. Oprócz przedstawienia pakietu tytułów zmierzających do biblioteki abonamentu na początku stycznia, gracze mają już możliwość wkroczenia w klimatyczny świat BioWare w odświeżonej oprawie i sprawdzenia Mass Effect: Edycji Legendarnej.

Obecnie w ramach Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold można zgarnąć kolejną, starszą już, propozycję. W afrykańskim Microsoft Store udostępniono za darmo Hydro Thunder – jeżeli posiadacie subskrypcje do wskazanych usług, wystarczy zmienić region swojego konta i pobrać grę.

Hydro Thunder za darmo

Tytuł Vector Unit zadebiutował niemal 12 lat temu i był poświęcony wyścigom szybkich motorówek. To kontynuacja arcade'owych wyścigów wydanych w 2000 roku na PlayStation, SEGA Dreamcast czy Nintendo 64. Rywalizacja odbywa się w 11 rozmaitych sceneriach i zapewnia kilka trybów rozgrywki. Jeżeli czasami lubicie sięgnąć po starsze pozycje, Hydro Thunder może okazać się przyzwoitą odskocznią od ostatnich nowości dostępnych w Xbox Game Pass.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/hydro-thunder-za-darmo-na-konsole-xbox-w-afrykanskim-xbox-store/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych