Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.01.2022 10:48
Jackass Forever na ostatnim zwiastunie. Kontrowersje i oskarżenia o oszustwo nie zatrzymają kinowej premiery
2405V

Jackass Forever na ostatnim zwiastunie. Kontrowersje i oskarżenia o oszustwo nie zatrzymają kinowej premiery

Pandemiczne regulacje nie ominęły nawet tak beztroskiego przedsięwzięcia jak "Jackass Forever". Po dwukrotnie przesuwanym terminie premiery obraz wjedzie w końcu do kin w lutym.

"Jackass Forever" pojawi się w amerykańskich kinach i na platformie VOD Paramount+ 4 lutego 2022 roku (nie wiadomo jeszcze, co z debiutem w Polsce) . Według pierwotnego planu obraz mieliśmy oglądać już w 2021 roku, ale sytuacja pandemiczna pokrzyżowała plany dystrybutora.

W "Jackass Forever" wystąpi wielu aktorów, których fani serii znają doskonale. To m.in. Steve-O, Johnny Knoxville, Wee Man, Chris Pontius czy Dave England. W filmie pojawia się też gościnnie kilka znanych osób, m.in. ze świata sportu i muzyki. Podczas trwającego ok. półtorej godziny seansu zobaczymy Tony'ego Hawka, Shaquille'a O'Nela i Posta Malone.

Wiadomo natomiast, że na ekranie nie ujrzymy Bama Margera. Twórca serii filmów kaskaderskich CKY i gwiazda programu "Jackass", który był emitowany przez MTV, pozwał producentów filmu "Jackass Forever" i ostatecznie podjęto decyzję o wycięciu scen z jego udziałem. Bam Marger twierdzi, że ekipa tworząca "Jackass Forever" ukradła mu jego pomysły i szkic scenariusza, po czym zwolniła bez wypłaty wynagrodzenia.

Innym filmem, którego premierę przełożono na 2022 rok jest nowy "Top Gun".

Źródło: https://www.imdb.com/title/tt11466222/

Tagi: film Jackass Jackass Forever komedia