Rainbow Six Extraction w 4K i 60 fps na PS5 i XSX. 120 klatek tylko na PC

News
1460V
Rainbow Six Extraction w 4K i 60 fps na PS5 i XSX. 120 klatek tylko na PC
Wojciech Gruszczyk | 10.01, 16:30

Ubisoft przygotowuje graczy na wielką premierę Rainbow Six Extraction, ale tym razem tylko na jednej platformie otrzymamy dostęp do gry w 120 klatkach na sekundę. Poznaliśmy kolejne konkrety dotyczące nadciągającej pozycji.

Rainbow Six Extraction to pierwsza duża produkcja Ubisoftu, która trafi na rynek w 2022 roku. Ubisoft ma duże plany dotyczące następnych miesięcy, ale na dobry początek możemy zapoznać się z kooperacyjną strzelanką. W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy rozbudowany zwiastun oraz podzieliliśmy się wrażeniami z rozgrywki, a teraz możemy zapoznać się z ciekawymi informacjami od reżysera technicznego pozycji.

Redakcja MP1st otrzymała szczegóły dotyczące gry rozgrywki na niemal wszystkich platformach – Rainbow Six Extraction na PlayStation 5 i Xboksie Series X zadziała w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Posiadacze starszych platform (PlayStation 4 i Xbox One) mogą szykować się na walkę z przeciwnikami w 1080p przy 30 fps.

Tylko na PC możemy liczyć na strzelanie w 120 klatkach, ale tutaj oczywiście potrzebujemy odpowiednio mocnego sprzętu, by cieszyć się taką jakością. Aktualnie nie potwierdzono, jaką jakość otrzymamy na Xboksie Series S.

Pamiętajcie, że Rainbow Six Extraction od premiery będzie dostępny w Xbox Game Pass, więc na serwerach na pewno nie zabraknie chętnych graczy do strzelania.

Źródło: https://gamingbolt.com/rainbow-six-extraction-will-target-4k-60-fps-on-ps5-and-xbox-series-x-1080p-30-fps-on-ps4-and-xbox-one

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper