Spider-Man nie może czekać. Sony potwierdza daty premier nowych filmów na 2023 rok

Filmy i seriale
4162V
Spider-Man nie może czekać. Sony potwierdza daty premier nowych filmów na 2023 rok
Wojciech Gruszczyk | 10.01, 14:30

Uniwersum Spider-Mana rozwijane przez Sony zostanie rozbudowane w przyszłym roku o dwa kolejne filmy. Sukces najnowszej przygody Petera Parkera mógł skłonić japońską korporację do działania i widzowie mogą liczyć na kolejne historie.

Sony's Spider-Man Universe nie osiąga takich gigantycznych wyników, jak Marvel Cinematic Universe, jednak to japońska korporacja posiada w swoich szeregach Spider-Mana. Sony tworzy swoje SMU, które jest związane z przeciwnikami Petera Parkera, jednak wciąż główny bohater nie pojawił się na ekranie.

Czy tak się wydarzy w 2023 roku? Trudno powiedzieć, ale korporacja potwierdziła, że zamierza rozwijać Sony's Spider-Man Universe i w przyszłym roku zobaczymy na rynku kolejne historie.

Aktualnie Sony szykuje się na premierę „Morbiusa” (1 kwietnia 2022 roku), a następnie potwierdzono debiut „Kraven the Hunter” (13 stycznia 2023 roku). Co dalej? Japończycy chcą zapewnić następne dwie opowieści:

  • Niezatytułowany film Sony/Marvel Universe (Columbia Pictures) - 23 czerwca 2023 roku
  • Niezatytułowany film Sony/Marvel Universe (Columbia Pictures) - 6 października 2023 roku

Trudno przewidzieć ruchy producenta, ale od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące historii Madam Web, spin-off Spider-Verse z bohaterkami, opowieści Black Cat czy też nawet przygody Silver Sable. W ostatnich tygodniach nie brakuje nawet informacji, według których Sony powinno rozwijać „The Amazing Spider-Man 3”.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/sony-adds-two-new-marvel-movies-to-2023-schedule/1100-6497331/

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych