Kalendarz Gracza na rok 2022 w nowym PSX Extreme. Ekipa pamiętała o najważniejszych wydarzeniach

News
845V
Kalendarz Gracza na rok 2022 w nowym PSX Extreme. Ekipa pamiętała o najważniejszych wydarzeniach
Wojciech Gruszczyk | 07.01, 15:00

Redakcja PSX Extreme ponownie zadbała o ciekawy dodatek do grudniowego numeru PSX Extreme. Gracze mogą kupić najnowszy numer ze specjalnym Kalendarzem Gracza, który bez problemu zainteresowani zawieszą na ścianie i wspólnie ze zgRedami będą wyczekiwać nadchodzących premier.

W 2021 roku zabrakło wielu oczekiwanych gier, ale wiele z nich ma zadebiutować w następnych 12 miesiącach. Gracze mogą szykować się na między innymi Horizon Forbidden West, Starfield, Gran Turismo 7, God of War Ragnarok, Elden Ring, Elex 2, Pokemon Legends: Arceus, Rycerze Gotham czy też na nowe Saints Row.

Redakcja PSX Extreme postanowiła ponownie wykorzystać okazję i najnowszy numer PSX Extreme jest dostępny z Kalendarzem Gracza – zainteresowani mogą nie tylko spojrzeć na kilka pięknych grafik z nadciągających i wyczekiwanych tytułów, ale także sprawdzić ważne wydarzenia czy też zaznaczyć świeżo ogłoszone daty premier nowych gier. Jak zawsze dodatek możecie zawiesić na ścianie.

Ze względu na Kalendarz Gracza, grudniowy numer kosztuje odrobinę więcej, ale z tego miejsca zachęcamy do pracy naszych znajomych, którzy ponownie nie zawiedli i obok fizycznej zawartości, zadbali także o szereg ciekawych tekstów.

W PE znajdziecie między innymi zestawienie „20 nieznAAAnych gier”, recenzję Halo Infinite, playtest ELEX 2 czy też wrażenia z Matrix: Przebudzenie. Pełen spis tekstów znajdziecie TUTAJ.

PSX Extreme - Kalendarz Gracza - 2022 - 1

PSX Extreme - Kalendarz Gracza - 2022 - 2

PSX Extreme - Kalendarz Gracza - 2022 - 3

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych