Battlefield 2042 za darmo na Xboksy. Weekendowa promocja pozwala sprawdzić 3 gry

News
2173V
Battlefield 2042 za darmo na Xboksy. Weekendowa promocja pozwala sprawdzić 3 gry
Iza Łęcka | 07.01, 07:00

W ciągu trwającego weekendu część graczy otrzymało możliwość sprawdzenia najnowszej strzelanki DICE. Battlefield 2042 znalazł się na liście trzech produkcji oferowanych za darmo. Zapowiada się dobra okazja na ogranie kilku pozycji.

Battlefield 2042 zadebiutował na rynku w listopadzie, jednakże od pewnego czasu systematycznie pojawia się w rozmaitych promocjach. Obecnie nie zdobędziemy tytułu w dużo niższej cenie – zamiast tego mamy okazję sprawdzić jego pełną wersję.

Gra DICE wylądowała w ofercie Microsoftu – dzięki najnowszemu Free Play Days posiadacze Xboksów przekonają się o jakości trzech produkcji. Propozycja przedstawia się następująco:

Free Play Days jest dostępne dla klientów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, więc jeśli posiadacie jedną z subskrypcji, warto skorzystać z okazji i sprawdzić między innymi produkcję szwedzkiego studia Electronic Arts.

Zgodnie z dostępnymi informacjami Battlefield 2042 mierzy się z pewnymi trudnościami w wersji na PC – zainteresowanie strzelanką słabnie, a kolejni sympatycy strzelania rezygnują ze spędzania wolnego czasu na serwerach. Nie znamy dokładnych danych z konsol, lecz najnowsza promocja może zwiększyć popularność odsłony.

Free Play Days pozwala grać w wybrane tytuły do końca weekendu.

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/store/collections/freeplaydays/xbox

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych