Ubisoft+ na Xboksie. Microsoft otrzyma „pełny zakres biblioteki”

News
9841V
Ubisoft+ na Xboksie. Microsoft otrzyma „pełny zakres biblioteki”
Wojciech Gruszczyk | 05.01, 18:15

Stało się! Ubisoft nie tylko wrzuci Rainbow Six Extraction do Xbox Game Pass, ale zapewni także pełny Ubisoft+ na Xboksie. Gracze otrzymają wiele nowych produkcji, które są przygotowywane przez studia francuskiej korporacji.

Microsoft właśnie zapowiedział wrzucenie Rainbow Six Extraction w dniu premiery do Xbox Game Pass, ale znacznie ciekawszą wiadomość potwierdził Ubisoft. Firma zapowiedziała udostępnienie całego Ubisoft+ na konsolach z Redmond

„Udostępniając Rainbow Six Extraction członkom Xbox Game Pass i PC Game Pass w dniu premiery za pośrednictwem Xbox Game Pass, udowadniamy, że wierzymy w wartość i wybór, jakie oferują graczom subskrypcje gier. Rainbow Six Extraction dla członków Xbox Game Pass i PC Game Pass to dopiero początek. Docelowo będziemy oferować usługę subskrypcji Ubisoft+ posiadaczom konsol Xbox, aby mogli cieszyć się pełnym zakresem naszej biblioteki gier Ubisoft+, w tym nowymi premierami, na swoich konsolach” - powiedział Chris Early, starszy wiceprezes Ubisoft ds. partnerstw strategicznych i rozwoju biznesu

Jeszcze nie znamy ostatecznej daty dołączenia Ubisoft+ na Xboksasch. Należy na pewno zaznaczyć, że Ubisoft wspomina o „pełnym zakresie biblioteki” i podobno możemy oczekiwać nie tylko starszych tytułów, ale również najnowszych premier. 

Choć początkowo informacja została odebrana przez część graczy (w tym przeze mnie – za co przepraszam!) błędnie i mogliśmy oczekiwać Ubisoft+ w Xbox Game Pass, to w ostateczności gracze z Xboksów otrzymają możliwość nabycia Ubisoft+.

Ubisoft postanowił wytłumaczyć zamieszanie:

"Hej! Ubisoft+ będzie osobną subskrypcją od Game Passa, ale wyczekuj na więcej wiadomości i dat premiery!"

Warto przypomnieć, że Ubisoft posiada w swoim katalogu takie marki jak: Assassin's Creed, Splinter Cell, The Division, Rainbow 6, Prince Of Persia, Rayman, Far Cry, Trials, Rocksmith czy też Might & Magic.

Źródło: https://news.ubisoft.com/pl-pl/article/6swN56EyVYT97D6r1sFwZE

Komentarze (239)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych