Powrót Epoki lodowcowej. Disney reklamuje Ice Age Adventures of Buck Wild i przypomina o dacie premiery

Filmy i seriale
536V
Powrót Epoki lodowcowej. Disney reklamuje Ice Age Adventures of Buck Wild i przypomina o dacie premiery
Bartosz Dawidowski | 05.01, 13:35

Disney ponownie przypomina nam o "Epoce lodowcowej", a dokładniej o spin-offie tej udanej, animowanej marki. Nadchodzi "Ice Age Adventures of Buck Wild".

Pierwszy raz o "Ice Age Adventures of Buck Wild" pisaliśmy w listopadzie 2021 roku, kiedy Disney opublikował teaser produkcji. Amerykański gigant postanowił opublikować kolejny zwiastun filmu. Materiał czeka na was poniżej. 

Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami, "Ice Age Adventures of Buck Wild" zostanie opublikowane wyłącznie na platformie VOD Disney+. Film nie będzie dostępny w kinach. Do premiery dojdzie już 28 stycznia 2022 r.

Rzeczony spin-off "Epoki lodowcowej" zobaczymy w Polsce dopiero w połowie 2022 roku, bo na ten czas przewidywana jest premiera Disney+ w naszym kraju. Niedawno korporacja wprowadziła swoje usługi streamingowe do Tajlandii i Korei Południowej. Na uruchomienie Disney+., które debiutowało w listopadzie 2019 roku na terenie USA, wciąż czeka wiele państw.

Źródło: https://thewaltdisneycompany.com/disney-unveils-trailer-and-poster-for-the-all-new-animated-film-the-ice-age-adventures-of-buck-wild/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych