PS5 w Polsce. Konsola Sony w różnych zestawach

News
2657V
PS5 w Polsce. Konsola Sony w różnych zestawach
Iza Łęcka | 04.01, 11:32

Pakiety z PlayStation 5 pojawiają się w ofertach kolejnych sklepów. Dzięki najnowszej propozycji, gracze, którzy jeszcze nie posiadają sprzętu u siebie, mogą zdobyć konsolę wraz z dodatkowymi akcesoriami.

Sony od premiery PS5 mierzy się z pewnymi przeciwnościami – choć zainteresowanie nową generacją jest naprawdę spore, brak podzespołów czy trudności w łańcuchach dostaw sprawiają, że o swobodnym dostępie do sprzętu w niektórych regionach można jedynie pomarzyć. Pod koniec roku dyrektor generalna AMD Lisa Su jednak zapewniła, że jej przedsiębiorstwo będzie dążyć do zwiększenia produkcji potrzebnych części.

Wielu chętnym graczom pozostaje jednak czekać na pojawiające się okazje. Nie od dzisiaj wiadomo, że sklepy w Polsce dość regularnie oferują PlayStation 5 w zestawach. Najnowsze pakiety z grami, dodatkowymi padami i stacjami ładującymi oraz dostępem do PS Plus znalazły się w Media Markt, a ceny rozpoczynają się od 2999 złotych.

PlayStation 5 w sprzedaży

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-dostepne-w-media-markt-ps5-w-zestawie-z-demons-souls-chivalry-ii-oraz-12-m-ps-plus-za-2999-zl/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych