Xbox Game Pass z nowymi grami! 4 niespodzianki od Microsoftu

News
6994V
Xbox Game Pass z nowymi grami! 4 niespodzianki od Microsoftu
Iza Łęcka | 04.01, 09:46

Gigant z Redmond nie zaprezentował jeszcze pakietu nowych propozycji zmierzających do katalogu Xbox Game Pass, jednakże tytuły są już dostępne. Subskrybenci usługi otrzymają możliwość zapoznania się z trzema nowymi grami oraz jednym zbiorczym wydaniem. Poznajcie szczegóły.

Biblioteka Xbox Game Pass zmienia się niczym w kalejdoskopie – wczoraj przedstawialiśmy listę pozycji, które w nadchodzących dniach znikną z abonamentu. Na ich miejsce pojawią się jednak kolejne – prawdopodobnie dzisiaj gry zostaną oficjalnie ogłoszone.

Pomimo braku oficjalnego ogłoszenia ze strony Amerykanów, nowe tytuły znalazły się w katalogu Xbox Game Pass, dzięki czemu możemy poznać część styczniowej oferty. Tak prezentują się szczegóły:

Przedstawiona lista to prawdopodobnie początek zestawienia na pierwsze dni stycznia.

Gorogoa jest oryginalną grą logiczną, której premiera miała miejsce na kilku platformach. Propozycja spotkała się z całkiem dobrym odbiorem na poziomie 80-91%. Nieco odmiennie wygląda sytuacja Olija (platformowy action-adventure stworzony przez Skeleton Crew, gra jest inspirowana Another World oraz Prince of Persia) oraz The Pedestrian (połączenie gry logicznej z platformówką od Skookum Arts). Pierwszy tytuł wciąż nie zadebiutował, natomiast drugi trafił na PC (oceny ok. 81%) i konsole PlayStation –  obecnie odbędzie się premiera na Xboksach.

Gears 5 Game of the Year Edition zawiera podstawkę, rozszerzenie Gears 5: Pogromcy uli, 30 dni wzmocnienia oraz pakiet postaci Halo: Reach. W standardowej cenie wydanie kosztuje 299 zł.

Źródło: facebook.com/onlinecenter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych