Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.07.2012 08:56
Atelier Ayesha: lokalizacja, pierwsze oceny
520V

Atelier Ayesha: lokalizacja, pierwsze oceny

Atelier Ayesha wylądowało w ubiegłym tygodniu na półkach japońskich sklepów. Wiadomo już, że tytuł zostanie zlokalizowany - więcej szczegółów w rozwinięciu newsa. Przyjrzyjmy się również ocenom wlepianym grze przez japońskie periodyki (a te są wysokie!).

xxxxx

Świetne informacje dla fanów jRPG-ów: Atelier Ayesha jest w tej chwili tłumaczone na język angielski. Tłumaczeniem produkcji Gust zajęło się NIS America. Firma udzieli więcej informacji na temat lokalizacji w czasie 3-4 miesięcy. Bardzo możliwe w takiej sytuacji, że - tak jak poprzednie odsłony serii - Atelier Ayesha wyląduje w Europie.

Wygląda na to, że Atelier Ayesha może się okazać najlepszym tytułem w serii "Atelier". Japońskie Famitsu wlepiło grze    natomiast magazyn Dengeki PlayStation wystawił oceny 90/100, 95/100, 95/100 oraz 85/100 (tytuł oceniany był przez zespół 4 redaktorów). Famitsu wlepiło grze ocenę 34/40 (9/8/9/8), podkreślając, że rozgrywka trwa przynajmniej 50 godzin (tyle potrzeba, by zaliczyć główny wątek fabularny). Jest na co czekać!

Rzućcie przy okazji okiem na premierowy zwiastun gry.

Tagi: