Cyberpunk 2077: Samurai Edition może zapewnić grze nowe życie? Aktualizacja [#1]

Plotka
11252V
Cyberpunk 2077: Samurai Edition może zapewnić grze nowe życie? Aktualizacja [#1]
Iza Łęcka | 03.01, 08:29

W 2022 roku mamy otrzymać szereg pozytywnych informacji od CD Projekt RED. Gracze wyczekują szczegółów nowości zmierzających do Cyberpunka 2077, a najnowsze plotki zapowiadają całkiem obiecujące zmiany. Deweloperzy najprawdopodobniej pracują nad wieloma atrakcjami.

CD Projekt RED już od kilku miesięcy skupia się na kolejnym patchu do Cyberpunka 2077, next-genowej aktualizacji do gry oraz pierwszym dodatku. W ciągu najbliższego roku pozycja ma otrzymać szereg nowości, o których wspomniał jeden z graczy. Użytkownik miał otrzymać dostęp do „wewnętrznych danych”.

Szczegóły zostały opublikowane na 4chanie, więc trudno je zweryfikować, jednakże są na tyle ciekawe, że na pewno warto o nich wspomnieć – część z przedstawionych informacji odnosi się do wcześniej publikowanych, niepotwierdzonych doniesień.

Cyberpunk 2077 w wersji next-genowej wraz z patchem 1.5 ma być traktowany jako „miękki restart”, natomiast gra zostanie przemianowana na Cyberpunk 2077: Samurai Edition. W okolicy lutego odbędzie się podobno duży live-stream, podczas którego otrzymamy informacje na temat aktualizacji, anime oraz pierwszego dodatku.

Mówi się, że twórcy udostępnią szereg nowych funkcji – patch miałby oferować barbera, garaż, ulepszone SI, system transmogryfikacji, nowe UI czy całkowicie zmieniony system lootu. Do tytułu zostanie także dodane darmowe DLC, które zapewni między innymi 4 nowe bronie, dostosowanie mieszkania, nowe misje, jak również tryb Nowa Gra+.

CD Projekt RED miał zadbać o „mnóstwo drobnych rzeczy”, a informator wyszczególnia takie elementy jak zwiększenie liczby wiadomości, które V ma otrzymać od Judy oraz Panam.

Ekscytująco zapowiadają się konkrety na temat pierwszego dodatku – ten ma rozgrywać się w całości w dzielnicy Pacifica, gdzie mamy wykonywać zadania w „strefie walki”. Na wskazanym obszarze zawitają dwa nowe gangi: Bozos (brutalni psychopaci klauni z chorym poczuciem humoru) i Slaughterhouse (brutalni psychopaci faszyści). Rozgrywka może przypominać eksplorację świata ze STALKER-a.

Cyberpunk 2077 ma otrzymać minigrę podobną do Gwinta, w której będziemy wchodzić do cyberprzestrzeni i kontrolować zdobyte potwory. Bitwy mają przypominać rozgrywkę z jRPG-ów, a propozycja może zawierać elementy sieciowe.

Insider podobno również widział „Cyberpunk 2077: Edgerunners”, czyli anime rozwijane przez Studio Trigger dla platformy Netflix. Produkcja „wygląda absolutnie obłędnie”, natomiast animacja 2D przypomina Akirę.

Kolejne rozszerzenie do przygody w Night City znajduje się „we wczesnej fazie planowania” i zostanie wydane, jeśli pierwszy dodatek osiągnie sukces.

Aktualizacja [#1]:

CD Projekt RED odniósł się do wszelkich doniesień – a szczegóły poznacie TUTAJ.

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/ru892t/cyberpunk_2077_dlc_big_patch_anime_leaks_and_more/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych