Ranking najlepszych filmów 2021 wg Rotten Tomatoes. Dziesięć najwyżej ocenianych produkcji

Filmy i seriale
2495V
Ranking najlepszych filmów 2021 wg Rotten Tomatoes. Dziesięć najwyżej ocenianych produkcji
Kajetan Węsierski | 02.01, 13:30

Na portalu Rotten Tomatoes pojawił się pełny ranking najlepiej ocenianych produkcji minionego roku, a wśród nich kilka zaskoczeń oraz nieco oczywistości. 

Choć 2021 rok dobiegł końca w piątek, to jeszcze przez kilka najbliższych dni będziemy zasypywani podsumowaniami tego, co działo się przez minione dwanaście miesięcy. Ten okres ma to po prostu do siebie i jest to nie tylko czas, które pewnie irytuje wiele osób, ale także dobra okazja, aby sprawdzić, jakie zaległości mogły nam się narobić przez czas, w którym nawał popkultury jest nie do ogarnięcia. 

Oficjalny ranking pojawił się także na portalu Rotten Tomatoes, gdzie uporządkowano filmy, które miały przynajmniej 40 recenzji od krytyków. Wśród nich znalazło się wiele oczywistości, ale także takie pozycje, które bez wątpienia zaskoczą wielu z Was. Zresztą, spójrzcie sami, które tytuły pełnometrażowe cieszyły się najlepszymi ocenami (biorąc pod uwagę stosunek pozytywnych ocen do liczby głosów):

10. Raya and the Last Dragon 
9. CODA
8. The Power of the Dog
7. Pig
6. Summer of Soul
5. In the Heights
4. Spider-Man: No Way Home
3. The Father
2. Judas and the Black Messiah
1. Nomadland

I jak? Koniecznie dajcie znać, które z powyższych filmów mieliście okazję oglądać i jaki jest Waszym zdaniem najlepszy film 2021 roku! Bez wątpienia było tego sporo, a dla wielu ostatnie miesiące stały pod znakiem niejako "odrodzenia" kin po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. 

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/spider-man-no-way-home-rotten-tomatoes-top-ten-movies-2021/

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych