Xbox przedstawił 10 najlepszych momentów 2021 roku. W podsumowaniu gry i akcesoria

News
987V
Xbox przedstawił 10 najlepszych momentów 2021 roku. W podsumowaniu gry i akcesoria
Kajetan Węsierski | 01.01, 19:30

Miniony rok był zdecydowanie udany dla Xboksa - zaprezentowano nam naprawdę sporo ciekawych gier, sprzętu oraz usług - sprawdźcie podsumowanie.

Microsoft może być zdecydowanie zadowolony z tego, jak funkcjonował w branży gier wideo w 2021 roku. Nowa generacja od Xboksa nabrała rozpędu (co pokazały premiery w ostatnich miesiącach), a kolejne akcesoria i usługi zdają się trafiać do coraz szerszego grona odbiorców. Mówimy więc o małym sukcesie i zdecydowanie będzie co wspominać - szczególnie pod kątem jakości.

Sam Xbox doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Na ich kanale w serwisie YouTube wylądował najnowszy odcinek cotygodniowego programu This Week on Xbox, w którym zdecydowano się podsumować minione dwanaście miesięcy. Poświęcono więc nieco czasu na zjawiskowy Microsoft Flight Simulator, czy choćby wciągające Forza Horizon 5 (o którym napisałem tu nieco więcej).

Oczywiście to nie wszystko - nie mogło zabraknąć najnowszych odsłon serii Halo i Age of Empires, a także wzmianki o rewolucyjnym Game Passie oraz wielu akcesoriach, które debiutowały w ciągu całego 2021 roku. Działo się, działo! Dajcie znać, co Wy najbardziej zapamiętaliście w związku z Xboksem! Jestem przekonany, że prawie każdy ma jakieś miłe wspomnienia.

Źródło: YouTube

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych