Halo Infinite z usuniętą sceną w trakcie napisów końcowych. Filmik przerywnikowy trafił do sieci

Gry
1152V
Halo Infinite z usuniętą sceną w trakcie napisów końcowych. Filmik przerywnikowy trafił do sieci
Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 18:30

Do sieci trafił materiał ukazujący wyciętą scenkę, która pierwotnie miała pojawić się w napisach końcowych kampanii fabularnej Halo Infinite.

Kampania Halo Infinite została dość ciepło przyjęta przez graczy, choć mnie osobiście ona nie porwała. Opinię na jej temat opublikowałem już chociażby w tym miejscu. Jak się okazuje, pierwotnie deweloperzy za nią odpowiedzialni przyszykowali dla graczy scenkę, która miała wyświetlić się w trakcie napisów.

Materiał ją ukazujący został opublikowany dzisiaj w nocy przez pewnego YouTubera o pseudonimie Gamecheat13. Filmik pokazuje, jak naszego osobistego pilota budzi komunikat pojawiający się na interkomie. Kompan od razu woła Master Chiefa, aby ten wysłuchał, co ma do powiedzenia nieznana postać.

Jak wynika z materiału, statek pilota został wykryty jako znacznik UNSC i został oznaczony jako sojuszniczy pojazd. Ciężko stwierdzić, co to może dokładnie oznaczać, ale jest to ciekawy smaczek dla osób, które już kampanię fabularną w Halo Infinite mają za sobą.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: https://gamerant.com/deleted-halo-infinite-mid-credits-cutscene-uncovered/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper