Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.12.2021 09:24
Regiments od MicroProse do sprawdzenia za darmo. RTS z zadatkami na hit na zwiastunie i gameplayu
703V

Regiments od MicroProse do sprawdzenia za darmo. RTS z zadatkami na hit na zwiastunie i gameplayu

Znana doskonale graczom z większym stażem firma MicroProsem, która odpowiadała za takie hity jak Civilization. F-15 Strike Eagle, Gunship, Master of Orion czy Pirates! wróciła do świata żywych w 2019 roku i zabrała się do działania. 

Firma trzyma się nadal poważniejszych i nacechowanych taktycznie klimatów. Najnowszym projektem wspieranym przez MicroProse Software jest Regiments, tworzone przez studio Bird's Eye Games.

Regiments to RTS, osadzony w 1989 roku, prezentujący wielki konflikt, który rozgorzał na terenach Niemiec. W wojnę zaangażowane są następujące państwa: ZSRR, USA, NRD i RFN. Do dyspozycji podczas strategicznych batalii w czasie rzeczywistym będziemy mieć takie czołgi Leopard 2, T-72M czy wozy M2 Bradley. Summa summarum w grze pojawi się ponad 60 różnych pojazdów bojowych.

MicroProse zapewnia, że w Regiments otrzymamy sprytną SI, która rzuci wyzwanie nawet weteranom gatunku, głęboką, dynamiczną kampanię, trzy tryby szybkich potyczek i bardzo intuicyjny interfejs, który będzie pozwalał wydawać rozkazy setkom żołnierzy w kilka chwil - bez przejmowania się "mikrozarządzaniem".

Już teraz na Steam można rozpoczynać beta testy Kampanii z tego RTS-a. Zrobić to można w tym miejscu. Taka opcja zabawy w Regiments ma być dostępna jeszcze przez cały styczeń 2022 r.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1109680/Regiments/

Tagi: