14 z 15 gier za darmo na Epic Games Store. Salt and Sanctuary w promocji

Promocje gier
1234V
14 z 15 gier za darmo na Epic Games Store. Salt and Sanctuary w promocji
Wojciech Gruszczyk | 29.12.2021, 17:00

Epic Games zaprasza gracze na kolejny etap wielkiej promocji. Zbliżamy się do wielkiego zakończenia i dzisiaj zainteresowani mogą pobrać dwuwymiarową platformówkę opracowaną przez Ska Studios. Gra w swoim czasie zebrała wiele pochwał.

Salt and Sanctuary zadebiutowało na PS4 i PC w 2016 roku, a następnie produkcja trafiła na inne urządzenia. Gra została doceniona przez wielu graczy oraz dziennikarzy i zebrała oceny na poziomie 80-84%. Ukończenie przygody zajmie zainteresowanym 16 godzin – choć będziecie potrzebować 30 godzin, by poznać wszystkie sekrety opowieści.

W swoim czasie Mateusz podkreślał doskonałe wykorzystanie mechanik souls-like, obszerną zawartość czy też elementy zaczerpnięte z metroidvanii, Dziennikarz podsumował tytuł następującymi słowami:

„Salt and Sanctuary jest świetne. Nie spodziewałem się, że bezczelna kopia Soulsów może okazać się tak dobra. Nie zabrakło potrzebnych urozmaiceń, przez co gra wydaje się bardzo znajoma i jednocześnie świeża. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku” – przeczytajcie pełną recenzję Salt and Sanctuary

Salt and Sanctuary możecie od teraz pobrać za darmo i oferta będzie aktywna przez najbliższe 24 godziny.

Jeśli wszystkie plotki zostaną potwierdzone, to jutro otrzymamy kolekcję składającą się z trzech przygód Lary Croft. Będzie to na pewno świetna propozycja dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się ze współczesną trylogią serii Tomb Raider.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych