PS5 w bardzo dogodnej cenie. Konsola z 2 grami w zestawie

News
5834V
PS5 w bardzo dogodnej cenie. Konsola z 2 grami w zestawie
Iza Łęcka | 29.12.2021, 11:13

Jeszcze przed końcem roku możecie stać się szczęśliwymi właścicielami PS5. Sprzęt Sony jest dostępny w całkiem korzystnej cenie, a oprócz urządzenia w standardowym wydaniu otrzymacie dwie mocne produkcje.

Zainteresowanie PlayStation 5 nie słabnie – i nie ma się czemu dziwić, w końcu przed Sony całkiem obiecujące miesiące, obfitujące w wiele znaczących premier. W okresie świątecznym polscy gracze często mogą natrafić na pakiety z konsolą. Najnowsza oferta znalazła się w Media Markt.

Zestawy z PS5 oprócz urządzenia posiadają dodatkowe kontrolery, dostęp do abonamentu PlayStation Plus oraz gry. Szczególnie warty uwagi wydaje się pakiet z Deathloop oraz Observer: System Redux, który został wyceniony na 2729 złotych. W tym wypadku otrzymujecie bardzo dobre pozycje, które zagwarantują Wam nawet kilkadziesiąt godzin przy konsoli.

Na poniższej liście uwzględniono również jeszcze kilka propozycji, o których pisaliśmy na początku tygodnia - jeżeli jeszcze nie posiadacie nowej konsoli Sony, a planujecie zakupy, zestawienie może okazać się użyteczne.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-z-grami-deathloop-oraz-observer-system-redux-dostepna-za-2729-zl-w-media-markt/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych