Boba Fett powrócił. Disney opublikował 1. odcinek serialu, ale tym razem nie zadbano o lokalizację

Filmy i seriale
1506V
Boba Fett powrócił. Disney opublikował 1. odcinek serialu, ale tym razem nie zadbano o lokalizację
Wojciech Gruszczyk | 29.12.2021, 15:13

Disney zaprosił widzów na pierwszy odcinek „Księgi Boba Fetta”, ale niespodziewanie historia nie otrzymała oczekiwanej lokalizacji. Napisy lub lektor zostaną dodane do opowieści w późniejszym terminie.

Disney+ trafi do Polski w 2022 roku, ale niestety nadal nie otrzymaliśmy ostatecznej daty premiery. Widzowie z naszego kraju mogą jednak oglądać produkcje – wystarczy otrzymać dostęp od znajomego mieszkającego w przykładowo Niemczech.

Problemem jest jednak nadal lokalizacja, bo choć pojawiają się już seriale i filmy, które od premiery otrzymują przynajmniej napisy, to jednak inaczej jest w przypadku „Księgi Boba Fetta”. Dzisiaj na serwerze zadebiutował pierwszy epizod oczekiwanej historii, ale niestety bez jakiejkolwiek lokalizacji.

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że „Hawkeye”, który debiutował na serwerach w ostatnich tygodniach, od premiery otrzymywał polskie napisy. Trudno tutaj jednak mówić o regule, ponieważ „Nasze magiczne Encanto”, które od 24 grudnia jest dostępne na Disney+, również nie otrzymało lokalizacji.

Zamierzacie oglądać „Księgę Boba Fetta”? Disney przygotował siedem epizodów i premiera ostatniego odbędzie się 9 lutego.

Przeczytajcie naszą recenzję serialu "Hawkeye".

Źródło: Radosław Koch z grupy Disney + Polska

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych