Norman Reedus jest gotowy, by wkroczyć do MCU? Aktor podsyca plotki o angażu

Filmy i seriale
930V
Norman Reedus jest gotowy, by wkroczyć do MCU? Aktor podsyca plotki o angażu
Wojciech Gruszczyk | 28.12.2021, 16:13

W ostatnich dniach wśród fanów Marvel Cinematic Universe pojawiły się doniesienia dotyczące obsadzenia kolejnej gwiazdy. Norman Reedus ma w końcu założyć strój superbohatera i dość niespodziewanie aktor postanowił zareagować na doniesienia oraz wiadomości społeczności.

Marvel Cinematic Universe za sprawą najnowszej Fazy zostało rozbudowane o kilka ciekawych postaci, jednak możemy mieć pewność, że Kevin Feige ma jeszcze sporo planów i zamierza w następnych latach znacząco rozszerzyć MCU. W ostatnich dniach pojawiły się plotki, według których Norman Reedus będzie jednym z bohaterów nadciągających produkcji.

Aktor znany z między innymi Death Stranding czy też „The Walking Dead” miałby wcielić się w Ghost Ridera – od dawna pojawiają się opinie, według których Norman Reedus idealnie pasowałoby do roli Johnny'ego Blaze'a.

W ostatnich dniach na Twitterze pojawiło się wiele plotek dotyczących angażu i dość niespodziewanie na sytuację zareagował Norman Reedus. Aktor wyszukał wiele takich wpisów związanych z jego rolą w MCU i polubił szereg wiadomości.

"Zastanawiam się, kto będzie grał Johnny'ego Blaze'a Ghost Ridera w MCU"

Nie jest to jeszcze w żaden sposób potwierdzenie, jednak nie brakuje opinii, według których Norman Reedus chce pokazać światu, że jest gotowy na rolę w Marvel Cinematic Universe lub nawet już przygotowuje się do nowego wyzwania w swojej karierze.

Źródło: https://www.screengeek.net/2021/12/27/norman-reedus-ghost-rider-speculation/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych