Honor Magic V na pierwszym materiale wideo. Chińska firma dołącza do mody na składane smartfony

Smartfony
598V
Honor Magic V na pierwszym materiale wideo. Chińska firma dołącza do mody na składane smartfony
Bartosz Dawidowski | 28.12.2021, 11:58

Kolejni producenci przyłączają się do mody na tworzenie składanych modeli smartfonów. Ostatnio pisaliśmy o OPPO Find N, a teraz teaser takiego urządzenia opublikował Honor.

Działający już samodzielnie, po odłączeniu od Huawei, Honor zaprezentował teaser swojego najnowszego projektu. Tym razem chodzi o składany smartfon, nazwany Honor Magic V. Chińska firma opublikowała filmik, w którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się hardware.

Niestety Honor nie podał jeszcze szczegółów dotyczących specyfikacji modelu Magic V. Spodziewać się natomiast można, że pierwszy składany smartfon chińskiej firmy, zostanie w pełni przedstawiony w styczniu 2022 roku. Informatorzy już donoszą o tym, że do szczegółowej prezentacji dojdzie 10 stycznia 2022 r. Według pierwszych, nieoficjalnych przecieków smartfon Honor Magic V ma być wyposażony w potężny i przedstawiony światu na początku grudnia chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1.

Przy okazji - niedawno OPPO zaprezentowało swój składany smartfon. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj.

Źródło: https://techunwrapped.com/honor-magic-v-its-first-foldable-smartphone-will-be-more-powerful-than-the-galaxy-z-fold-3/ https://hothardware.com/news/honor-teases-magic-v-foldable-heres-everything-we-know

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper