Mythic Ocean będzie pierwszą grą wydaną w 2022 roku na PS4. Zwiastun zdradza datę premiery

News
297V
Mythic Ocean będzie pierwszą grą wydaną w 2022 roku na PS4. Zwiastun zdradza datę premiery
Bartosz Dawidowski | 28.12.2021, 13:19

Wiemy już, jaka będzie pierwsza gra wydana na PS4 w 2022 roku (jeśli wszystko pójdzie po myśli deweloperów). To Mythic Ocean, czyli podwodna przygoda, która pewnie spodoba się fanom tytułów w stylu Subnautica czy Abzu.

Po premierze na PC, Switch i Xbox One Mythic Ocean jest wreszcie gotowe do wpłynięcia na dysk twardy PS4. Twórcy projektu poinformowali, że do premiery gry w wydaniu na konsole Sony dojdzie 1 stycznia 2022 r.

Mythic Ocean już w wydaniu na Switch/PC/Xbox One zgarnęło wiele pochwał. Tytuł doczekał się nawet oceny 10/10 od redakcji GameSpace, zachwyconej piękną muzyką, ładną oprawą wizualną i przede przede wszystkim rewelacyjną fabułą i postaciami opowieści. W innych tekstach nie było już aż takich zachwytów, ale oceny i tak były wysokie (okolice 8/10). Jako minus w prawie wszystkich recenzjach wymieniany jest krótki czas zabawy - z całością można uporać się w zaledwie 4 godziny.

Poniżej czeka na was zwiastun wydania na PS4 i przy okazji trochę rozgrywki z edycji na Xbox One, która została wprowadzona do dystrybucji kilka miesięcy po wersji z PC i Switch.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych