Matrix Zmartwychwstania zawodzi nawet w HBO Max. Film cieszy się wielką popularnością na torrentach

Filmy/seriale
7905V
Matrix Zmartwychwstania zawodzi nawet w HBO Max. Film cieszy się wielką popularnością na torrentach
Iza Łęcka | 28.12.2021, 08:58

„Matrix Zmartwychwstania” jest na prostej drodze, by zostać uznany jedną z największych porażek 2021 roku. Widowisko z udziałem Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss notuje słabe wyniki w kinach oraz HBO Max, jednocześnie ciesząc się sporą popularnością na pirackich serwisach– choć nie jest to najlepsza wiadomość dla Warner Bros.

Ostatnią produkcję w reżyserii Lany Wachowski śmiało można uznać za powrót, o który nikt nie prosił. Wczoraj wspominaliśmy o fatalnym starcie „Matrix Zmartwychwstania”, który wygenerował bardzo słaby wynik w kinach i w 5 dni od premiery zarobił ponad 20 mln dolarów przy budżecie produkcyjnym sięgającym 190 mln dolarów. Warto przypomnieć, że wcześniejsza trylogia Matrixa w box office zarobiła ponad 1,6 mld dolarów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nowa odsłona historii Neo i Trinity nie przyciągnęła również publiczności do HBO Max. Zgodnie z informacjami z serwisu Samba TV, widowisko w ciągu pierwszych pięciu dni zobaczyło zaledwie 2,8 mln gospodarstw domowych ze Stanów Zjednoczonych, tym samym obraz osiągnął gorsze wyniki od „Mortal Kombat” (3,8 mln) oraz „Godzilla kontra Kong” (3,6 mln).

Najnowszy Matrix uzyskał w HBO Max rezultat porównywalny do „The Suicide Squad: Legion Samobójców” (2,8 mln), lecz lepszy od „Wonder Woman 1984” (2,2 mln), „Kosmicznego meczu: Nowej ery” (2,1 mln) czy też „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera” (1,8 mln). Możemy jednak śmiało podejrzewać, że Warner Bros. liczyło na zdecydowanie większą popularność produkcji.

„Matrix Zmartwychwstania” natomiast został dostrzeżony na torrentach, stając się w ostatnim tygodniu „najchętniej piraconym filmem” Produkcja przewodziła w rankingu i cieszyła się 32,6% zainteresowania wśród nielegalnych odbiorców.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/matrix-zmartwychwstania-bez-rekordu-na-hbo-max-film-kroluje-na-torrentach

Komentarze (96)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper