God of War Ragnarok ma datę premiery?! Informacja wyciekła w bazie danych PlayStation

Plotka
5667V
God of War Ragnarok ma datę premiery?! Informacja wyciekła w bazie danych PlayStation
Wojciech Gruszczyk | 27.12.2021, 18:16

Sony może szykować się do dużego ogłoszenia. God of War Ragnarok zmierzający na PS5 i PS4 otrzymał nową adnotację – ktoś z pracowników PlayStation dodał datę premiery gry. Tytuł ma trafić na rynek w 2022 roku.

W ostatnim czasie widzimy wiele konkretnych przecieków z bazy danych PlayStation Store. Sony nadal nie zabezpieczyło informacji i bardzo możliwe, że właśnie poznaliśmy datę premiery God of War Ragnarok. Jest to niezwykle ciekawa informacja biorąc pod uwagę, że Sony może szykować kolejną grę AAA na 2022 rok.

„Według bazy danych PlayStation, God of War Ragnarök zadebiutuje już 30 września 2022 r.

Może to być place-holder!”

30 września 2022 roku? Data wydaje się niezwykle interesująca, ale może potwierdzać plotki, według których God of War Ragnarok miał zadebiutować pod koniec 2021 roku, ale deweloperzy otrzymali kilka dodatkowych miesięcy na dopracowanie przygody.

Jeśli nawet jest to wyłącznie place-holder, to jednak warto zwrócić uwagę, że wcześniej te szczegóły nie były dodane do bazy danych, więc ktoś wyraźnie chce zasugerować, że nowa pozycja PlayStation Studios zmierza na rynek w 2022 roku.

Jeśli informacja zostanie potwierdzona, to fani PlayStation będą mogli szykować się na naprawdę grube miesiące – w styczniu na PC debiutuje God of War (2018) i kolekcja Uncharted na PS5, następnie zagramy w Horizon Forbidden West (luty) oraz Gran Turismo 7 (marzec), w maju na rynek trafi Forspoken, w okolicy maja-czerwca Ghostwire Tokyo, a następnie God of War Ragnarok?

Źródło: Twitter: PlaystationSize

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych