X-Morph: Defense Complete Edition za darmo. Polska gra z dodatkami w promocji

Promocje gier
714V
X-Morph: Defense Complete Edition za darmo. Polska gra z dodatkami w promocji
Wojciech Gruszczyk | 27.12.2021, 15:39

Nie możemy w ostatnim czasie narzekać na brak gier za darmo, a X-Morph: Defense, to kolejna pozycja, którą wrzucicie do cyfrowej biblioteki. Sklep oferuje produkcję w rozbudowanym wydaniu z między innymi dodatkami.

W ostatnich dniach systematycznie pojawiają się nowe informacje dotyczące kolejnych gier za darmo od Epic Games, ale nie możemy zapomnieć o trwającej ofercie na GOG-u. Polski sklep również prowadzi Zimową Wyprzedaż i systematycznie proponuje graczom przygody za darmo.

Od dzisiaj przez 47 godzin logując się na rodzimą platformę otrzymacie X-Morph: Defense Complete Edition – Exor Studios w 2017 roku zapewniło połączenie twin-stick shootera z tower defense. Gra w wersji na PS4 zebrała oceny na poziomie 78%.

GOG proponuje graczom nie tylko podstawkę, ale także trzy dodatki (European Assault, Survival Of The Fittest, Last Bastion) oraz pełny soundtrack – te elementy zostały dorzucone do kompletnego wydania. Dzięki rozszerzeniom sprawdzicie trzy mini kampanie, które zaprowadzą śmiałków na między innymi Stary Kontynent. Ukończenie samej podstawki zajmie zainteresowanym 12 godzin.

Źródło: GOG.com

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper