Red Dead Redemption 2 z kolejnymi niesamowitymi detalami. Tym razem w akcji koktajl Mołotowa

Gry
5462V
Red Dead Redemption 2 z kolejnymi niesamowitymi detalami. Tym razem w akcji koktajl Mołotowa
Mateusz Wróbel | 26.12.2021, 15:30

Rockstar Games zadbał o nawet najmniejsze detale w Red Dead Redemption 2. Tym razem przyjrzymy się odłamkom szkła z koktajlów Mołotowa.

Rockstar Games słynie z dopieszczania swoich gier - ich najnowszy tytuł, Red Dead Redemption 2, jest przepełniony detalami, które są odkrywane nawet ponad 3 lata od premiery gry. Po świetnym nawiązaniu nt. pewnej choroby czy automatycznym naprawianiu błędów przez SI przyszedł czas na szczegół dotyczący koktajli Mołotowa.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak zauważył jeden z graczy spędzający tegoroczne święta z Arthurem Morganem, po rzuceniu butelki zapalającej na ekranie pojawia się wiele niesamowitych szczegółów, które dojrzeć można tylko dzięki szybkiemu przełączeniu się na tryb fotograficzny zatrzymujący czas.

Autorowi postu na Reddicie, jak i samym użytkownikom najbardziej imponują odłamki szkła, które realistycznie załamują światło. Sprawia to, iż odbiorca może przez nie popatrzeć na eksplozję, która staje się "rozmazana". Rockstar Games zrobił to bardzo dobrze, bo sytuacja identycznie wygląda w prawdziwym życiu.

Bez załączenia trybu fotograficznego w idealnym momencie ciężko byłoby zauważyć te detale, więc deweloperzy otrzymali od społeczności kolejne brawa za to, że chciało im się dopieścić nawet taką rzecz w Red Dead Redemption 2.

Materiał ukazujący wyżej wspomniane szczegóły obejrzycie po kliknięciu w ten link.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-redemption-2-molotov-cocktail-fire-bottle-detail/amp/

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper