Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2021 19:31
Red Dead Redemption 2
8182V

Red Dead Redemption 2. SI automatycznie naprawia swój błąd, gdy popsuje daną sekwencję

Red Dead Redemption 2 ponownie zaskakuje. Jeden z graczy uchwycił interesującą scenkę w grze i udostępnił ją innym odbiorcom.

Nie odkryję Ameryki pisząc, że Rockstar Games zadbał nawet o najmniejszy detal w Red Dead Redemption 2. Nie inaczej było ze sztuczną inteligencją, która automatycznie poprawia swoje błędy. Wszystko to, aby nie popsuć zaskryptowanej sekwencji.

W trakcie jednego z zadań Arthur Morgan i John Marston muszą wrzucić ciała nieżyjących wrogów do rzeki. Na poniższym klipie postać protagonisty zrobiła to prawidłowo, czego nie można powiedzieć o naszym kompanie z gangu Van Der Linde, który przypadkowo upuścił "przesyłkę" na ziemię. Ten obrót spraw automatycznie blokował ukończenie zadania, bowiem wszystkie ciała musieliśmy wrzucić do rzeki.

W większości produkcjach musielibyśmy sami naprawić błąd towarzyszy, lecz inaczej jest w Red Dead Redemption 2. John Marston automatycznie chwycił za niewrzucone do rzeki ciało i wykonał swoje zadanie tak, jak powinien. Zobaczcie sami, o czym mówię:

Korzystając z okazji, sprawdźcie najnowszą ciekawostkę dot. serii i - jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - zagłosujcie na najlepiej napisanego członka gangu Van Der Linde.

Źródło: https://www.thegamer.com/red-dead-redemption-2-ai-fix-scripted-scene/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two