Bully 2 rzeczywiście powstaje? Rockstar Games szykuje się do zapowiedzi

Plotka
2233V
Bully 2 rzeczywiście powstaje? Rockstar Games szykuje się do zapowiedzi
Mateusz Wróbel | 25.12.2021, 11:38

Bully 2 prawdopodobnie powstaje, a Rockstar Games szykuje się na zapowiedź gry. Ostatnie ruchy zespołu pobudzają fanów.

To będą bardzo gorące dni dla fanów Rockstar Games. Wiele wskazuje na to, że amerykańska firma stopniowo szykuje się do ujawnienia Bully 2, które swoje pięć minut miało otrzymać już w trakcie tegorocznej edycji The Game Awards. Tak się nie stało, a możliwe, że nowa przygoda zostanie przedstawiona w nadchodzących tygodniach.

Najbardziej czujni fani zauważyli, że Rockstar Games w ostatnich dniach zaktualizował swoje logo. Jest ono bliźniaczo podobne do tego, które towarzyszyło deweloperom w 2005 roku - warto w tym miejscu przypomnieć, że to właśnie w tym roku zostało ujawnione pierwsze Bully.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że podobnie Rockstar Games zachował się już kilka lat temu, gdy aktualizował swoje logo w okresie przygotowawczym do kampanii marketingowej Red Dead Redemption 2. Wtedy też postawiono na czerwono-czarne kolory.

Gdy tylko będzie wiadomo coś więcej na ten temat, na pewno Was o tym poinformujemy.

Rockstar zaktualizował na stronie swoje logo. Ludzie z Reddita Bully przyglądali się temu i najwyraźniej jest to to samo logo, którego używali na E3 w 2005 roku, tuż przed ujawnieniem pierwszego Bully.

https://twitter.com/Bully2Source/status/1474540873128062976?s=20

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/rockstar-games-bully-2-game-website-tease/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych