Bully 2 miał zostać przedstawiony na The Game Awards. Kolejny informator wspomina o grze

Plotka
991V
Bully 2 miał zostać przedstawiony na The Game Awards. Kolejny informator wspomina o grze
Iza Łęcka | 14.12.2021, 13:27

Od pewnego czasu jak bumerang powracają doniesienia dotyczące nowej odsłony kultowej produkcji Rockstar. Tom Henderson poinformował, że Bully 2 miał zostać zaprezentowany w trakcie TGA, a grywalną wersję pozycji pokazano wybranym osobom z branży gier.

Czy Bully powraca? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć coraz większe grono obserwatorów branży gier. Rockstar nie może ostatnio mówić o zbyt dobrym okresie – wiemy, że w zespole nadal trwają prace nad next-genową wersją GTA 5, a już jutro zadebiutuje GTA Online Contract, jednak powrót znanej marki mógłby być wiadomością, która ucieszyłaby wielu graczy.

Jak wczoraj podał współpracownik Game Informera, Bully 2 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku. Wiadomość podchwycił Tom Henderson, który dodał nieco informacji od siebie. Znany insider twierdzi, że gra miała być jednym z „zaskakujących ogłoszeń” podczas gali The Game Awards 2021. Pikanterii sprawie dodaje następna wzmianka – Henderson zaznaczył, że kilka tygodni przed eventem wybrani przedstawiciele branży mieli już okazję zobaczyć „grywalną wersję produkcji”.

„Bully 2 był uważany za potencjalną niespodziankę podczas zeszłotygodniowego The Game Awards, po tym jak niektórym osobom pokazano materiał sugerujący rychłe ujawnienie. Informacje są w tej chwili nieco niepewne i muszę tu mówić nieco ogólnikowo, ale jeśli usłyszę więcej, poinformuję o tym”.

„Niektórzy ludzie widzieli „grywalną wersję” na kilka tygodni przed The Game Awards (...). Jak już mówiłem, informacje są w tej chwili niejasne. Ale pomyślałem, że warto o tym donieść, bo coś zdecydowanie 'się dzieje' w związku z serią

Fala spekulacji rośnie, tymczasem pozostaje nam jedno: czekać na oficjalne ogłoszenie Rockstar. Może studio już niebawem zaserwuje graczom niemałą niespodziankę...

Źródło: https://gamingbolt.com/bully-2-reveal-was-planned-for-the-game-awards-2021-rumor

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych