Wiedźmin 3 dorobił się świetnego zwiastuna. CD Projekt RED zachęca do gry

Gry
9215V
Wiedźmin 3 dorobił się świetnego zwiastuna. CD Projekt RED zachęca do gry
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2021, 16:33

CD Projekt RED nie zapomina o swoim największym hicie. Twórcy growych przygód Geralta przypominają światu o Wiedźminie 3: Dziki Gon. Gra otrzymała mocny zwiastun, który ma zachęcić graczy do zapoznania się z przygodą.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to zdecydowanie największy sukces CD Projekt RED. Tytuł w 2022 roku otrzyma next-genową aktualizację, która powinna znacząco upiększyć i może nawet rozbudować grę. Twórcy nie zdążyli z opracowaniem nowości na premierę drugiego sezonu „Wiedźmina” od platformy Netflix, ale Polacy chcą wykorzystać okazje i... Przypominają o przygodzie.

Dalsza część tekstu pod wideo

CD Projekt RED opublikował świetny zwiastun, który może nie tylko zachęcić do Wiedźmina 3: Dziki Gon wielu nowych graczy, ale powinien również skłonić niektóre osoby do powrotu do pozycji.

Opublikowanie materiału nie jest oczywiście przypadkowe. Dwa lata temu po premierze pierwszego sezonu „Wiedźmina”, opowieść CD Projekt RED notowała rekordowe zainteresowanie – to właśnie z tego powodu firma wspomina o ochocie na następne wiedźmińskie opowieści.

„Masz ochotę na więcej wiedźmińskich opowieści? Sprawdź Wiedźmin 3: Dziki Gon! Już w promocji na wybranych platformach: https://buy.thewitcher.com”.

Aktualnie Wiedźmina 3: Dziki Gon możecie kupić za zaledwie 39,80 zł (wersja na PS4/PS5) i jest to edycja GOTY, która zawiera wszystkie dodatki. Tytuł jest jeszcze tańszy na PC i na GOG-u rozbudowane wydanie jest dostępne za 29,99 zł. Ogólnie zachęcam do sprawdzenia oferty rodzimego sklepu, gdzie cała seria opracowana na podstawie uniwersum Andrzeja Sapkowskiego jest dostępna w promocji.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Twitter: witchergame

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper