Samsung Galaxy S22 Ultra na oficjalnym materiale! Wyciekł plakat na 2 miesiące przed prezentacją

Gry (plotka)
1967V
Samsung Galaxy S22 Ultra na oficjalnym materiale! Wyciekł plakat na 2 miesiące przed prezentacją
Iza Łęcka | 22.12.2021, 11:10

Za 2 miesiące Samsung przedstawi nowe flagowce, wśród których nie zabraknie Samsunga Galaxy S22 Ultra. Już teraz jedna z redakcji dotarła do plakatu ujawniającego model, dzięki czemu możemy sprawdzić wygląd urządzenia.

Na początku 2022 roku koreański potentat technologiczny zaprosi klientów na kolejny Samsung Unpacked, podczas którego zobaczymy pierwsze propozycje debiutujące w 2022 roku. Na liście na pewno nie zabraknie smartfona Samsung Galaxy S22 Ultra – w ostatnich dniach światło dzienne ujrzały plotki dotyczące sprzętu, natomiast redakcja LetsGoDigital dotarła do oficjalnego plakatu zapowiadającego model.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzięki materiałowi możemy sprawdzić, jak wygląda tył propozycji przygotowanych na 2022 rok. Grafika prawdopodobnie będzie reklamowała nowości, a jej kopie zostaną umieszczone w miejscach publicznych – przykładowo na dworcach kolejowych, lotniskach czy też miejskich bilbordach.

Letsgodigital wskazuje na nazwę produktu – w ostatnich tygodniach pojawiły się niepotwierdzone doniesienia na temat nazewnictwa przyszłorocznych urządzeń, tymczasem wiele na to wskazuje, że na rynku pojawi się po prostu Samsung Galaxy S22 Ultra. Interesująco prezentuje się barwa urządzenia oraz rysik S Pen, który najprawdopodobniej będzie standardem w najdroższym modelu sprzętu. Mówi się, że S22 Ultra zadebiutuje również w kolorach białym, czarnym, czerwonym oraz zielonym, jednak część z nich będzie dostępna wyłącznie na konkretnych rynkach.

Samsung Galaxy S22 Ultra na oficjalnym materiale! Wyciekł plakat na 2 miesiące przed prezentacją

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/smartphones/samsung/

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper