Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts na pełnym zwiastunie. Produkcja dla oddanych fanów serii

Filmy i seriale
1905V
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts na pełnym zwiastunie. Produkcja dla oddanych fanów serii
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2021, 18:01

Na samym początku przyszłego roku HBO zaproponuje widzom „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”. Produkcja przedstawi wiele nieznanych nigdy wątków dotyczących serii o czarodziejach – dzisiaj możemy sprawdzić pełny zwiastun programu.

W 2022 roku fani uniwersum wykreowanego przez J.K. Rowling nie będą narzekać. Nadciąga film „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” oraz gra Hogwarts Legacy, ale jeszcze przed tymi premierami na HBO GO zobaczymy „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”. Nie jest to jednak zupełnie nowa opowieść, ponieważ Warner Bros. podążył drogą „Przyjaciół” i zebrał większość ekipy, która pojawiła się w produkcjach o czarodziejach.

„Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” to program, w którym zobaczymy aktorów odpowiedzialnych za najważniejsze role w serii Harry Potter i zainteresowani będą mogli opowiadać o swoich doświadczeniach związanych z tym IP. Projekt jest częścią świętowania 20 lat od premiery „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.

Na ekranie nie zabraknie Daniela Radcliffe'a (Harry Potter), Emmy Watson (Hermiona Granger) oraz Ruperta Grinta (Ron Weasley). Fani mogą liczyć na wiele ciekawostek dotyczących pracy przy tak cenionym uniwersum.

„Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” zadebiutuje 1 stycznia.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Czas”, „Wiedźmin” (2 sezon) i „Dexter: New blood” (opinia po pierwszym odcinku).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper