Final Fantasy VII Remake na PC w wysokiej cenie. Zobaczcie porównanie PS5 vs. PC

Gry
1317V
Final Fantasy VII Remake na PC w wysokiej cenie. Zobaczcie porównanie PS5 vs. PC
Iza Łęcka | 17.12.2021, 12:02

Nie zawsze negatywne opinie graczy pozytywnie wpływają na decyzje wydawców. Final Fantasy VII Remake powrócił do sklepu Epic Games i niestety jest dostępny za sporą kwotę. Zerknijmy na materiał zestawiający pozycję z wersją przygotowaną na PS5.

Nie liczmy na pozytywne zakończenie sprawy związanej z ceną Final Fantasy VII Remake. Gracze przyjęli nowy standard cenowy dla gier na PC ze sporą dezaprobatą, jednak to nie powstrzymało wydawcy. Choć Square Enix początkowo ukryło ofertęprodukcja od wczoraj jest dostępna za 339 zł. Tym samym możemy przypuszczać, że wydawca planuje sprzedawać we wskazanej cenie wszystkie najnowsze pozycje.

Już wczoraj mogliście sprawdzić na naszym portalu fragmenty rozgrywki z Final Fantasy VII Remake na PC, nie musieliśmy jednak zbyt długo czekać na ujęcia porównujące nowe wydanie z wersją na najnowszą konsolę Sony.

Pecetowa edycja Final Fantasy VII Remake może działać w nawet 120 klatkach na sekundę – wybierając tę opcję, gra wykorzysta dynamiczną rozdzielczość i zapewni oczekiwaną jakość zabawy. Tytuł na komputerach osobistych oferuje wszystkie next-genowe ulepszenia, jakie trafiły do pozycji wraz z łatką na PS5.

Tytuł na PC na maksymalnych ustawieniach odpowiada wersji na PlayStation 5 – gra posiada niemal identyczną jakość cieni, tekstury, filtrowanie anizotropowe, odległość rysowania czy oświetlenie. Gra otrzymała również wsparcie HDR, ale poza możliwością osiągnięcia 120 klatek na sekundę nie możemy wyróżnić żadnych dodatków.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (75)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper