Final Fantasy VII Remake na pierwszej rozgrywce z PC. Gra może działać nawet w 120 fps

Gry
1102V
Final Fantasy VII Remake na pierwszej rozgrywce z PC. Gra może działać nawet w 120 fps
Wojciech Gruszczyk | 16.12.2021, 14:15

Jeszcze w tym tygodniu pierwsi gracze zapoznają się z Final Fantasy VII Remake. Tytuł trafi wkrótce do Epic Games Store i pojawiają się pierwsze materiały z gry. Posiadacze mocnych PC mogą liczyć na włączenie pozycji w nawet 120 klatkach na sekundę.

Final Fantasy VII Remake jest aktualnie dostępny wyłącznie na PS4 i PS5, jednak na The Game Awards zapowiedziano wersję na PC. Tytuł będzie dostępny wyłącznie przez Epic Game Store, ale z powodu bardzo wysokiej ceny – przynajmniej aktualnie gry nie możemy zamówić.

Tak jak mogliśmy się spodziewać, pozycja trafiła do pierwszych dziennikarzy, więc możemy sprawdzić na materiały z gry. Final Fantasy VII Remake może działać na PC nawet w 120 klatkach na sekundę, co na pewno poprawi wrażenia graczy, którzy mają odpowiedni sprzęt – w tym wypadku nie tylko warto posiadać mocny PC, ale również odpowiedni monitor.

Final Fantasy VII Remake jeszcze dzisiaj zadebiutuje na komputerach osobistych, jednak aktualnie nie potwierdzono, o której będzie można kupić pozycję. Warto jednak pamiętać, że gra zajmuje około 100GB, więc przygotujcie się na sporo pobierania.

Zamierzacie sprawdzić Final Fantasy 7 Remake na PC?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper