Tiny Tina's Wonderlands na nowym materiale. 2K prezentuje zwariowany świat i przeciwników gry

Gry
837V
Tiny Tina's Wonderlands na nowym materiale. 2K prezentuje zwariowany świat i przeciwników gry
Igor Chrzanowski | 16.12.2021, 18:30

Żeby nie zmęczyć nas za bardzo marką Borderlands, ekipa 2K Games wraz z Gearbox Software postanowili uraczyć nas czymś zupełnie nowym i świeżym, co przełamie wkradającą się powoli powtarzalność do kultowej marki. Tiny Tina's Wonderlands prezentuje nam dziś swoje kolejne wdzięki.

Trzecia odsłona marki Borderlands zyskała ogromne uznanie zarówno ze strony dziennikarzy jak i samej społeczności graczy, którzy to tłumnie pobiegli do sklepów, aby kupić ostatnie dzieło Gearbox Software - sukces ten powtórzono oczywiście również w przypadku odświeżonej edycji gry na PS5 i Xbox Series X|S, aczkolwiek 2K Games dobrze zrozumiało, że musi postawić tu kropkę.

Zgodnie z filozofią jaką ostatnio przekazali nam włodarze Take-Two, firma nie chce sztucznie eksploatować dobrze znanych marek, dając im chwilę odpoczynku i wrzucając na rynek coś innego, aczkolwiek równie ciekawego. Gearbox znalazł na to idealną metodę, albowiem już w przyszłym roku ujrzymy mocny spin-off marki Borderlandsów, zatytułowany Wonderlands.

Dziś mamy okazję spojrzeć na kolejnych oponentów jakich szykują dla nas deweloperzy, a co za tym idzie, możemy spojrzeć również i na to, w jaki sposób będziemy ich eliminować i co tu dużo mówić, znów zapowiada się szalona zabawa w najlepszym wydaniu. Tiny Tina's Wonderlands trafi na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na PC już w 2022 roku. Czekacie?

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper