Sifu może odnieść sukces? Gameplay pokazuje rozgrywkę w 4K i 60 fps

News
796V
Sifu może odnieść sukces? Gameplay pokazuje rozgrywkę w 4K i 60 fps
Wojciech Gruszczyk | 15.12.2021, 20:34

Na początku 2022 roku fani bijatyk zapoznają się z Sifu. Najnowsza produkcja Sloclap została zaprezentowana na nowych materiałach, które pokazują jakość gry w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Zobaczcie gameplay.

Sifu zostało ujawnione na początku 2021 roku, ale twórcy ostatnio potwierdzili ostateczną datę premiery. Gra zadebiutuje w gorącym okresie, ponieważ tytuł zostanie udostępniony szerokiej publice już na początku 2022 roku.

Jeśli należycie do grona fanów studia Sloclap, to na pewno warto zapoznać się z nowymi materiałami, ponieważ Sifu wygląda bardzo solidnie. Jest to w zasadzie chodzona bijatyka, która jednak odróżnia się od wielu innych pozycji z tego gatunku.

Twórcy Sifu wpadli na dość nietypowy pomysł, ponieważ główny bohater po śmierci budzi się, ale jest starszy – może w międzyczasie dokupić umiejętności, a każde pocałowanie gleby sprawia, że staje się on mocniejszy (bo jest starszy), ale zarazem ma mniejszą wytrzymałość na ciosy (ze względu na wiek). Dopiero dobijając do pewnego wieku (bodajże 70 lat) możemy umrzeć.

W ten sposób cały czas mamy poczucie, że nasza postać staje się mocniejsza (pod względem ataków), ale musimy bardziej uważać na ruchy wrogów. Warto dodać, że nie brakuje również opinii, że gra jest bardzo wymagająca, ale zarazem satysfakcjonująca.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych