Diablo 2 Resurrected do wypróbowania za darmo. Blizzard zaprasza do gry

News
3404V
Diablo 2 Resurrected do wypróbowania za darmo. Blizzard zaprasza do gry
Iza Łęcka | 15.12.2021, 07:36

Blizzard oraz Vicarious Visions wciąż dopracowują Diablo 2 Resurrected. Nadszedł jednak czas, by zachęcać kolejnych użytkowników do pozycji, dlatego zdecydowano się na przygotowanie limitowanej wersji demo. Gracze mogą sprawdzić zremasterowana produkcję przed zakupem.

Diablo II: Resurrected zadebiutowało pod koniec września, lecz musiało zmierzyć się ze sporymi problemami z serwerami. Deweloperzy odnieśli się do wszelkich niedogodności i zapewnili, że dążą do rozwiązania trudności. Na początku miesiąca udostępniono aktualizację, która wprowadzała nowe funkcje oraz wsparcie NVIDIA DLSS. Obecnie gracze mogą przekonać się na własnej skórze, jak prezentuje się produkcja.

W sklepie Microsoftu dodano nowe demo Diablo 2 Resurrected, które pozwala przez trzy godziny zapoznać się z pełną wersją pozycji – oferta jest dostępna do końca tygodnia, jeżeli więc jesteście chętni na wkroczenie do klimatycznego świata w odświeżonej odsłonie, zaplanujcie rozgrywkę.

„Wypróbuj grę za darmo przez ograniczony czas! Od 14 do 19 grudnia gracze mogą pobrać darmową wersję próbną, która obejmuje do 3 godzin rozgrywki”.

Możemy śmiało przypuszczać, że identyczna oferta pojawi się także na konsolach PlayStation, jednakże obecnie na PlayStation Store nie zostały dodane odpowiednie pliki. Przed zakończeniem roku deweloperzy z Blizzard Entertainment zachęcają kolejnych graczy do sprawdzenia tytułu.

Źródło: Xbox.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych