Alan Wake 2 z kolejnymi konkretami. Ilkka Villi i Matthew Porretta powrócą w oczekiwanej grze

Gry
1151V
Alan Wake 2 z kolejnymi konkretami. Ilkka Villi i Matthew Porretta powrócą w oczekiwanej grze
Wojciech Gruszczyk | 14.12.2021, 16:21

Fani serii Alan Wake mogą mieć pewność, że najnowsza produkcja zapewni graczom znane doświadczenie. Twórcy nie zmieniają przyzwyczajeń i ponownie stawiają na znany duet. Wiadomość o grze potwierdził Sam Lake.

Alan Wake 2 został oficjalnie ujawniony na The Game Awards, a Remedy Entertainment wspomniało już kilka słów na temat oprawy. Produkcja zmierza na trzy platformy i ma trafić na rynek w 2023 roku – w następnych miesiącach otrzymamy serię konkretów oraz pewnie zapoznamy się z nowymi materiałami z gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Mimo to Sam Lake postanowił uspokoić graczy i ujawnił kolejne ciekawe informacje dotyczące pozycji – Alan Wake 2 zapewni historię z perspektywy trzeciej osoby, a do produkcji powrócą Ilkka Villi i Matthew Porretta.

To właśnie ten duet zapewnił głównemu bohaterowi serii ciało (Ilkka Villi) oraz głos (Matthew Porretta) – Sam Lake potwierdził, że ten duet pojawi się w kontynuacji.

„Dziękujemy, że jesteście tak samo podekscytowani Alanem Wakem 2 jak my. Kilka prostych wyjaśnień, zanim podążymy w ciemność, by kontynuować pracę. Tak, to gra w trzeciej osobie. Tak, zarówno Ilkka Villi, jak i Matthew Porretta powracają w roli Alana Wake'a. #AlanWake @alanwake@remedygames”.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla oddanych fanów, którzy mogli się obawiać, że w Alan Wake 2 nie usłyszymy znanego głosu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Alan Wake II.

Źródło: Twitter: SamLakeRMD

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper