Alan Wake 2 będzie "najpiękniejszą grą od Remedy". Gra ma na nowo zawiesić poprzeczkę dla studia

Gry
1793V
Alan Wake 2 będzie "najpiękniejszą grą od Remedy". Gra ma na nowo zawiesić poprzeczkę dla studia
Kajetan Węsierski | 11.12.2021, 12:30

Kontynuacja przygód Alana Wake'a była dla wielu najważniejszą zapowiedzią tegorocznego The Game Awards - twórcy postanowili jeszcze bardziej podkręcić oczekiwania, zapewniając fanów o wysokiej jakości oprawy wizualnej.

O obecności kontynuacji przygód Alana Wake'a na The Game Awards 2021 mogliśmy słyszeć jeszcze przed samą imprezą. Doniesienia znalazły oczywiście pokrycie w rzeczywistości, a Alan Wake II został zapowiedziany krótkim materiałem wideo (możecie go znaleźć w tym miejscu). To bardzo skutecznie rozbudziło nawet tych fanów, którzy dla seansu musieli zarwać nockę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Choć do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz docierają do nas zapewnienia, iż rzeczywiście będzie to naprawdę fantastyczne doświadczenie. O tym, jak dobrze ma prezentować się kontynuacja przygód najpopularniejszego pisarza ze świata gier wideo, opowiedział nieco Sam Lake, który jest dyrektorem kreatywnym w Remedy Entertainment. Nie szczędził pochwał:

Alan Wake 2 będzie zdecydowanie najlepiej wyglądającą, najpiękniejszą grą Remedy w historii.

[Gra - przyp. red.] jest na Northlight. Czujemy, że szczególnie w przypadku tego rodzaju doświadczeń, gdzie atmosfera i stylizacja są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, nasza znajomość tego silnika sprawia, że możemy skupić się na pewnych rzeczach i posunąć niektóre elementy do przodu.

Wygląda na to, że gra rzeczywiście będzie miała przebić wszystko to, co wydano dotychczas oraz to, co ukaże się jeszcze przed premierą kontynuacji Alana Wake'a. Gra zadebiutuje w 2023 roku i ma potencjał, aby być iście "next-genowym" doświadczeniem. Jest na co czekać.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Alan Wake II.

Źródło: https://www.ign.com/articles/alan-wake-2-most-beautiful-remedy-game-ever

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper