Nintendo Indie World jeszcze w tym tygodniu. Japończycy zapraszają na kolejne show

News
452V
Nintendo Indie World jeszcze w tym tygodniu. Japończycy zapraszają na kolejne show
Wojciech Gruszczyk | 14.12.2021, 15:30

Nintendo potwierdza plotki i zaprasza graczy na Nintendo Indie World. Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy nowe gry zmierzające na Nintendo Switcha. Fani japońskiej platformy mogą liczyć na kolejne perełki zmierzające na hybrydową platformę.

Od wczoraj pojawiały się plotki dotyczące kolejnego Nintendo Indie World i właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie. Wydarzenie skupiające się na mniejszych tytułach od niezależnych deweloperów odbędzie się już jutro – start pokazu rozpocznie się o godzinie 18:00.

Gracze nie mogą liczyć na gigantyczne show, ponieważ Nintendo Indie World tym razem będzie trwać zaledwie 20 minut, ale możemy liczyć na pokaz przynajmniej kilku pozycji zmierzających w najbliższym czasie na Nintendo Switcha.

„Przygotuj się na nową prezentację #IndieWorld, która odbędzie się 15.12., 18:00 CET! Szykujcie się się na około 20 minut informacji o nadchodzących grach niezależnych, które trafią na #NintendoSwitch.

Oglądaj na żywo jutro: https://bit.ly/3EWEnZB

Możemy liczyć na kilka ciekawych produkcji, które trafią na Nintendo Switcha już na samym początku 2022 roku. Jak wiadomo korporacja szykuje się do wielu dużych premier, ale na platformie Big N na pewno nie zabraknie także interesujących pozycji od niezależnych deweloperów.

Źródło: Twitter: NintendoEurope

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych