Bully 2 nadciąga? Gra ma zostać ujawniona jeszcze w tym roku

Plotka
2849V
Bully 2 nadciąga? Gra ma zostać ujawniona jeszcze w tym roku
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 19:24

Jeśli wierzyć najnowszej plotce: jeszcze w 2021 roku zobaczymy Bully 2. O grze wspomniał jeden z redaktorów współpracujących z Game Informerem. Jest to ciekawa wiadomość biorąc pod uwagę aktualną sytuację w Rockstar.

Rockstar ma za sobą bardzo trudne miesiące. Gracze wciąż domagają się GTA 6, ale jednocześnie grają w GTA Online, więc deweloperzy nie muszą się specjalnie śpieszyć z opracowaniem gry – choć społeczność w bardzo jednoznaczny sposób wypowiada się o działaniach studia. Twórcy jednocześnie przenoszą GTA 5 na PS5 i XSX|S, a w dodatku muszą naprawiać odświeżenie trylogii Grand Theft Auto.

Co jednak powiecie na zapowiedź Bully 2? Teaser produkcji opublikował na Twitterze metallicaisrad – starszy współpracownik Game Informera, który wcześniej pisał dla Polygonu, Vice, USG i Rolling Stone.

Dziennikarz wspomniał, że nowa historia ma zostać ujawniona jeszcze w 2021 roku:

„Nowa historia już wkrótce”

Muszę na pewno wspomnieć, że nie ruszałbym tematu, ale w zeszłym tygodniu otrzymałem ciekawą wiadomość – jeden z znajomych podobno widział Bully 2. Nie mogłem spojrzeć na żadne materiały z gry, więc nie mogę tego potwierdzić, ale biorąc pod uwagę dzisiejszą wiadomość... Gdzieś tam w sercu zaczyna budzić się nadzieja.

Chcielibyście zagrać w Bully 2?

Źródło: Twitter: metallicaisrad

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych